Prodaja

Prodaja

prva stran  /  Prodaja

Hitri info:
04 20 16 330
info@gts.si

Hitri info:
04 20 16 330
info@gts.si

 

Širok krog zadovoljnih strank


S svojimi vrhunskimi storitvami pokrivamo veliko držav izven meja Slovenije, kjer smo prejeli tudi številne nagrade.



Svoje izdelke tržimo v:


Sloveniji, Nemčiji, Rusiji, Avstriji, na Hrvaškem, ZDA, Nizozemskem,
Danskem, na Poljskem, na Irskem, na Islandiji, Cipru, Veliki Britaniji, Franciji, Belgiji, Italiji, Švici, Srbiji, Črni Gori, Makedoniji in BiH.







Slovenski trg in Ex-YU


Bogdan Perhavec
Bogdan Perhavec T: 04 20 16 364
E: bogdan.perhavec@gts.si
 
Borut Ziherl
Borut Ziherl T: 04 20 16 376
E: borut.ziherl@gts.si
 
Janez Kalan
Janez Kalan T: 04 20 16 361
E: janez.kalan@gts.si
 


Nemško govorno področje


Janez Maselj
Janez Maselj T: 04 20 16 369
E: janez.maselj@gts.si
 
Martin Kuralt
Martin Kuralt T: 04 20 16 368
E: martin.kuralt@gts.si
 
Tomo Dreflak
Tomo Dreflak T: 04 20 16 366
E: tomo.dreflak@gts.si
 
 
   


Francosko govorno področje


Tomo Dreflak
Feriel Kraševec T: 04 20 16 402
E: feriel.krasevec@gts.si
 
Tomo Dreflak
Andrej Gajšek T: 04 20 16 418
E: andrej.gajsek@gts.si
 
 


Angleško in rusko govorno področje


Miha Modec
Miha Modec T: 04 20 16 363
E: miha.modec@gts.si
 

 


 

Sorodne vsebine

Naše reference

Gorenjski tisk je največkrat nagrajena slovenska tiskarna na področju izdelave knjig, saj smo v zadnjih desetih letih prejeli kar osem nagrad krilati lev in številne nagrade tako doma kot tudi v tuini.

Galerija referenc
Kontaktirajte nas zdaj!

Dodatno

Obvestila delniške družbe Gorenjski tisk d.d. Kje se nahajamo?